Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TMC - coś się wreszczie ruszy!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • TMC - coś się wreszczie ruszy!!!

    z Superba 2 pasują

  • #2
    TMC - coś się wreszczie ruszy!!!

    Na stronie Polskiego Radia pokazała się informacja że PR poszukuje partnerów do współpracy w zakresie dystrybucji komunikatów TMC (Traffic Message Channel)

    Wiecej szczegółów jest w Zaproszeniu

    Może doczekamy się aby TRAFFIC działał i w Polsce
    O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
    -----------------------------------------------------
    Moja eReSka

    Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

    Komentarz


    • #3
      Nie wiem czy jest się czym podniecać, bo TMC już działa w Polsce i gdyby Skoda chciała, żeby było dostępne dla ich klientów to by tak było...
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        a niby gdzie i jak - TMC to są informacje nadawane przez stacje radiowe na FM. jeśli chodzi ci o odbieranie przez siec komórkowe to nie jest typowe TMC

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez rrobert
          a niby gdzie i jak - TMC to są informacje nadawane przez stacje radiowe na FM. jeśli chodzi ci o odbieranie przez siec komórkowe to nie jest typowe TMC

          Działa, działa. Ja mam Garmina Nuvi i cały czas mam komunikaty o korkach itd. Kiedyś w Niemczech tylko a teraz spokojnie w Polsce działa. I FM, nie żadnej sieci komórkowej czy transmisji danych.

          Komentarz


          • #6
            Ja mam TMC w stacji multimedialnej Kenwood a providerem jest RMF FM. TMC w Polsce działa od kilku lat i Skoda gdyby kupiła licencję to by działało.
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz


            • #7
              Tak czy siak jest szansa ze moze jak PR zrobi swoje TMC to w koncu bedzie działało w Skodach.. Nie powiem, ale przydało by sie, bo brak wkurza mocno.. Po Niemczech bardzo ładnie działa, choc czasem ma troche nie aktualne dane, ale wtedy CB nadrabia te braki Ba, nawet jezdzac po Wrocławiu łapało mi jakies pojedyncze komunikaty z Czech

              Moja O3 RS

              Komentarz


              • #8
                Jeśli zrobi darmowe to może zadziała (albo i nie, bo nie wiadomo czy nie trzeba będzie aktualizacji SW), a jak zrobi payTMC to na pewno nie zadziała...
                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                Komentarz


                • #9
                  taaa ale jest jescze i drugie pytanie:

                  W Columbusie w O3 jest TMC pro - czy ten przygotowywany przez PR będzie działał?
                  A może jak będzie TMC/TTI z DAB+ < str 20 (źródło: SAT-Krak 2014)

                  Kolega krzyzakp (Paweł) może zapodać filmik jak działa TRAFFIC w Niemczech.
                  O3 RS 2,0 TDI DSG + Columbus+DAB+, Canton, ACC z FA, LA itd, itp.
                  -----------------------------------------------------
                  Moja eReSka

                  Aktualne Personal POI: teraz taniej na POIfantastic.eu

                  Komentarz


                  • #10
                    Mowisz i masz:TMC w Niemczech.

                    Wybaczcie jakosc, nagrywane telefonem, stojac w korku, jak widac po navi

                    Moja O3 RS

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X